2016-10-09 20:35

Dla naszego Klienta, software housu specjalizującego się w produkcji aplikacji mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Project Manager - branża aplikacji mobilnychWarszawa

Realizowane zadania:

  • Praca w zgranym zespole dla Klientów z całej Polski oraz z zagranicy
  • Współpraca z programistami, testerami, UX'owcami i kierownikami projektów
  • Udział w pracach nad aplikacjami dedykowanymi do smartwatchy i smart TV
  • Realizowanie różnorodnych projektów związanych z wirtualną rzeczywistością, meteorologią, mobilnymi zakupami, snami, podróżami i dużo, dużo więcej

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe z dziedziny zarządzania, informatyki lub pokrewnych
  • Doświadczenie w pracy przy projektach IT
  • Bardzo dobra znajomość branży mobilnej
  • Wiedza z zakresu UX/UI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Zdolności prezentacyjne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy