2017-06-21 10:21

Dla naszego Klienta, firmy istniejącej na rynku od 1990 roku, integracją systemów IT oraz szeroko pojętych identity management, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Architekt SOA - integracji - Java/JEE - architektura zorientowana na usługiWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w analizie, projektowaniu rozwiązań realizujących wyznaczoną strategie IT oraz architekturę rozwiązania wyznaczoną na etapie koncepcji
  • Współudział w tworzenie architektury integracji systemów w oparciu o analizę systemowo - biznesową
  • Współpraca z klientami technologicznymi w zakresie integracji i przepływu informacji
  • Przeprowadzanie code review w zakresie swoich kompetencji
  • Programowanie rozwiązań w oparciu o język Java oraz API systemów
  • Dokumentacji stworzonej architektury rozwiązania w postaci projektu technicznego

Wymagania:

  • Doświadczenia w programowaniu w Javie
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, w tym języka SQL
  • Znajomość popularnych baz danych komercyjnych i open source od strony integracji
  • Jednego z narzędzi kontroli wersji SVN/CVS/GIT
  • Notacji UML
  • Znajomość Technologii Web Services:
    • WSDL
    • XSD
    • XML

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub B2b
  • Dodatkowy Pakiet medyczny
  • Karta Benefit

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość notacji BPMN
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architekt