2016-10-01 14:29

Obecnie do naszego zespołu szukamy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant ds. rekrutacji ITWarszawa

Opis stanowiska:

Co będziesz robił/a

  • Odpowiedzialność za przebieg i realizację projektów rekrutacyjnych zgodnie z założeniami oraz procedurami.
  • Budowanie relacji z klientami zewnętrznymi, analiza, weryfikacja, sourcing poszukiwanych profili.
  • Selekcja napływających aplikacji.
  • Dbanie o prawidłowy przebieg informacji na każdym etapie procesu rekrutacyjnego
  • Umawianie rozmów kwalifikacyjnych
  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych zarówno telefonicznych jak i F2F.
  • Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów.
  • Czego nie będziesz robiła/robił na tym stanowisku:
    • Tracił/a czasu na dodawanie ogłoszeń do n* portali ogłoszeniowych
    • Tracił/a czas na żmudne ręczne dodawanie życiorysów/CV do naszego systemu ATS/bazy danych kandydatów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil kierunkowy, HR.
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji związanego z aktywnym poszukiwaniem i procesowaniem złożonych oraz różnorodnych profili z obszaru IT.
  • Doświadczenie w firmach rekrutacyjnych lub firmach prowadzących aktywną i wielostanowiskową rekrutację.
  • Znajomość trendów i narzędzi np.: social media oraz ich aktywne wykorzystywanie.
  • Znajomość:
    • procesów,
    • procedur rekrutacyjnych,
    • trendów,
    • narzędzi,
    • najlepszych praktyk.
  • Wysokie umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej.
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Najlepszą i najnowocześniejszą bazę danych specjalistów IT
  • Oprogramowanie ułatwiające i automatyzujące pracę - szyte na miarę
  • Współpracę z największymi firmami IT na rynku oraz z polskimi i międzynarodowymi start'upami
  • Cykliczne szkolenia z zakresu IT podnoszące wiedzę naszych konsultantów
  • Jasny, klarowny i bardzo prosty system premiowy - płacimy premię od każdej złotówki którą wygenerujesz
  • Świetny zespół konsultantów IT dzielących się swoją wiedzą, wspierających się wzajemnie w prowadzeniu projektów
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Lekcje języka angielskiego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Wyślij CV