2017-06-22 15:21

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester -z językiem niemieckimWarszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Analiza zgłoszeń, odtwarzanie problemów i ocena zasadności błędów
  • Zapewnienie komunikacji pomiędzy Klientem i zespołem deweloperskim
  • Współpraca z II i III linią wsparcia
  • Koordynacja realizacji i weryfikacja poprawek
  • Przygotowywanie i utrzymywanie scenariuszy testowych
  • Planowanie harmonogramów dostaw oprogramowania
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Tworzenie testów automatycznych

Od kandydata oczekujemy:

  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Selenium)
  • Znajomomość HTML, JavaScript
  • Umiejętność planowania pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach

Mile widziane:

  • Znajomość Angular JS
  • Znajomość Gulp