2016-11-19 17:39

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester z językiem niemieckimWarszawa

Opis stanowiska:

  • Analiza zgłoszeń, odtwarzanie problemów i ocena zasadności błędów
  • Zapewnienie komunikacji pomiędzy Klientem i zespołem deweloperskim
  • Współpraca z II i III linią wsparcia
  • Koordynacja realizacji i weryfikacja poprawek
  • Przygotowywanie i utrzymywanie scenariuszy testowych
  • Planowanie harmonogramów dostaw oprogramowania
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Tworzenie testów automatycznych

Wymagania:

  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Selenium)
  • Doświadczenie z JIRA
  • Znajomość systemu Linux
  • Znajomomość HTML, JavaScript
  • Umiejętność planowania pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach