2016-11-19 16:22

Dla naszego klienta, jednej z czołowych grup medialnych w naszym kraju, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista JavaScript / Front-end DeveloperWarszawa

Zadania:

  • Praca nad koncepcją, architekturą i implementacją aplikacji/serwisów zarówno od strony Front-end jak i Back-end
  • Prace projektowo/programistyczne dynamicznych elementów strony, tworzenie dodatkowych modułów do systemu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript z jQuery
  • Znajomość Node.JS
  • Praktyczna znajomość fundamentalnych wzorców projektowych oprogramowania
  • Praktyczna znajomość PHP, CSS3, HTML5
  • Biegłość w projektowaniu aplikacji obiektowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Miłą atmosferę

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość frameworków Angular.js i Express
  • Doświadczenie z bazami danych MySQL, MongoDB, PostgreSQL
  • Znajomość technologii SASS, Compass, Bootstrap
Wyślij CV