2016-10-07 16:37

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, wyspecjalizowaną w realizacji skomplikowanych projektów rekrutacyjnych dedykowanych dla branży IT & Telco. Aktualnie poszukujemy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant ds. Rekrutacji - branża ITWarszawa

Zadania:

  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla w branży IT
  • Budowa oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych
  • Nadzór nad pracą researcherów przydzielonych do wsparcia realizacji projektów
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Od kandydata oczekujemy:

  • Min. roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z branży IT
  • Umiejętność budowy i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość rynku IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysoka motywacja do pracy, ambicja i profesjonalizm w działaniu

Proponujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Jasny i klarowny system premiowy (płacimy premię od każdej złotówki którą przeniesiesz dla firmy)
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowe lekcję języka angielskie

Dodatkowe atuty:

  • Osoby zorientowane na cel, potrafiące działać nieszablonowo, posiadające doświadczenie realizacji projektów "direct search'.
Wyślij CV