2017-05-26 15:56

Dla Naszego klienta -jubielera, posiadającego ponad 90 butików z zegarkami i biżuterią zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce.

Oferta pracy: Praca programista Web Developer / JS, HTML, CSS, PHP5Warszawa

Realizowane zadania:

  • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji internetowych
  • Rozwój aplikacji internetowych
  • Praca nad stroną internetową
  • Rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia stron www od etapu projektowania poprzez etapy programowania
  • Umiejętność tworzenia stron od podstawy jak również na gotowych szablonach
  • Znajomość Linux
  • Dobra znajomość PHP,Javascript, HTML, CSS, MySQL
  • Umiejętność tworzenia CMS

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Mile widziane:

  • Znajomość Flash
  • Znajomość Symfony
  • Znajomość jQuery