2016-10-04 12:59

Dla Naszego klienta, wiodącego dostawcy usług w zakresie licencjonowania oprogramowania i zarządzania licencjami w Europie, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Microsoft Technology Engineer w obszarze - Microsoft System Center, Windows Server, Office 365Warszawa

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie technologii Microsoft.
  • Pełnienie dyżurów serwisowych i wsparcie klientów w zakresie technologii Microsoft.
  • Przygotowanie i przeprowadzanie prezentacji, pokazów technicznych oraz warsztatów dla klientów i wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie: Wyższe informatyczne lub pokrewne (ewentualnie w trakcie studiów),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość technologii Microsoft System Center,
  • Bardzo dobra znajomość technologii Microsoft Windows Server,
  • Znajomość innych technologii Microsoft będzie dodatkowym atutem ,
  • Silne poczucie odpowiedzialności za działania własne i zespołowe,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Proponujemy:

  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy (służbowy laptop, telefon komórkowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach
Wyślij CV