2016-11-28 15:09

Dla Naszego klienta wiodącego dostawcy usług w zakresie licencjonowania oprogramowania i zarządzania licencjami w Europie.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Audytor licencji - Konsultant Software Asset ManagementWarszawa

Zadania:

  • Prowadzenie inwentaryzacji oprogramowania
  • Tworzenie raportów oraz analizowanie środowisk klientów
  • Prowadzenie licencji i umów dla klientów w rozwiązaniu SAM
  • Codzienny kontakt z klientami i pomaganie im w zrozumieniu aktualnej sytuacji licencyjnej
  • Negocjowanie i obsługa umów SAM
  • Zarządzanie licencjami w środowiskach klienta
  • Doradztwo w zakresie potrzeb klientów w obszarze projektu SAM
  • Bezpośredni kontakt z klientami
  • Tworzenie dokumentacji i raportów w zakresie rozwiązań SAM
  • Wspieranie i szkolenie wewnętrznych konsultantów SAM i klientów

Od kandydata oczekujemy:

  • Zaawansowanej umiejętności w zakresie licencjonowania dotyczącej platform systemowych (MS i / lub IBM): środowiska klienckiego i serwerowego
  • Bardzo dobrej znajomości platformy oprogramowania Microsoft i / lub IBM
  • Minimum 2-3-letniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży, zarządzaniu lub audytowaniu licencji oprogramowania (Microsoft i / lub IBM)
  • Wysokiej motywacji
  • Bardzo dobrych umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów i doradztwa
  • Doświadczenia z pakietem MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
  • Sumienności, odpowiedzialności
  • Terminowości, staranności
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zasad licencjonowania innych produktów m.in. Oracle, SAP, Vmware, Red Hat, Adobe.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Umowę o pacę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy (służbowy laptop, telefon komórkowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach