2017-03-27 21:19

Dla Naszego klienta agencji kreatywnej 360

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer ze znajomością framework ZendWarszawa

Opis stanowiska:

  • Praca nad bieżącymi projektami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Dobra znajomość CSS, Javascript, HTML
  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku PHP Developera.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji.
  • Znajomość SQL

Proponujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie o umowę o pracę lub B2B
  • Niecodzienne wyzwania
  • Możliwości poszerzania kompetencji
  • Duża możliwość awansu

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość framework zend