2016-10-02 09:15

Dla naszego klienta, wiodącej firmy w swoim sektorze, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista - Web developer - ASP.NET, VB, C#Warszawa

Opis stanowiska:

  • budowa i rozwój portali internetowych
  • projektowanie i tworzenie interfejsu użytkowania

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w technologiach Microsoft
  • dobra znajomość środowiska ASP.NET, VB, C# oraz HTML, CSS, JavaScript
  • doświadczenie w pracy przy projektach narzędziowych opartych na ww. technologiach- mile widziane udokumentowane doświadczenie praktyczne
  • doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu części front-end'owej portalu

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • dynamiczne i pełne wyzwań stanowisko

Mile widziane:

  • znajomość MS-SQL Server i ODBC
  • znajomość aplikacji graficznych np.: GIMP
  • znajomość branży ubezpieczeń
  • kreatywność
  • duże poczucie odpowiedzialności i lojalnośći
  • samodzielność i efektywność w realizacji założonych celów
  • umiejętność pracy w zespole
Wyślij CV