2016-12-21 16:35

Dla naszego klienta prężnie rozwijającej się firmy na rynku marketingu mobilnego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista AndroidWarszawa

Zadania:

  • projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym
  • tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość platformy Android
  • dobra umiejętność programowania obiektowego
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość branży urządzeń mobilnych
  • solidność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych