2017-01-27 06:58

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy działającej w branży mediowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Montażysta video - postprodukcjaWarszawa

Zadania:

  • Montaż materiałów video, compositingu i postprodukcji (czołówki, jingle, klipy)
  • Zaawansowane prace w zakresie korekcji kolorów w programie After Effects bądź innym, efektów specjalnych i tworzenie graficznej oprawy montowanych materiałów wideo
  • Przygotowywanie techniczne materiałów audiowizualnych
  • Montaż reklam telewizyjnych
  • Odpowiedzialność za cały proces post-produkcyjny (wizja, dźwięk)
  • Opracowanie projektów graficznych
  • Opracowanie animaticów

Wymagania:

  • Wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenie w zakresie montażu
  • Doskonała znajomość Avid / Final Cut / Adobe Premier / After Effects / Photoshop
  • Mile Widziana znajomość programów: 3D Studio Max, Motion, Adobe InDesing, Flash, bądź inne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodyscyplina i dokładność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (udokumentowane portfolio)
  • Znajomość obecnych trendów (TV interaktywna, podcasting, reklama)
  • Znajomość specyfiki materiałów audio/video na potrzeby Telewizji i Internetu
  • Biegła znajomość formatów kodowania video i audio
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Możliwość w pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży
  • Poznanie najnowszych trendów w reklamie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Elastyczne godziny pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy tworzeniu reklam