2016-10-05 10:10

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się obsługą informatyczną firm, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator systemów operacyjnych Windows ServerWarszawa

Opis stanowiska:

  • administracja serwerami Windows:
    • Active Directory,
    • IIS,
    • bazy danych.
  • monitorowanie i konfiguracja usług na stacjach roboczych użytkowników.
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows Server potwierdzona praktyką
  • umiejętność szybkiego diagnozowania usterek i ich naprawę
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów komputerowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie kierunkowe - preferowane wykształcenie informatyczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność
  • profesjonalne podejście do pracy, odpowiedzialność
  • umiejętność samodzielnego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjność - w przypadku awarii po godzinach pracy przyjazd do firmy (Centrum Warszawy), wymienne dyżury w grupie administratorów
  • umiejętność pracy w kilkuosobowej grupie, chęć dzielenia się wiedzą

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe atuty:

  • certyfikaty z zarządzania systemami Windows Server
  • znajomość zagadnień sieciowych w oparciu o protokół TCP/IP oraz umiejętność budowy i zarządzania infrastrukturą sieciową LAN
  • znajomość SQL
  • znajomość systemu operacyjnego Linux
Wyślij CV