2016-10-01 14:51

Praca przy tworzeniu, testowaniu i wdrażaniu oprogramowania wspierającego działalność firmy na stanowisku:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Projektant Baz Danych - PostgreSQL - procedury, funkcje, wyzwalaczeWarszawa

Zakres obowiązków:

  • projektowanie schematu relacyjnej bazy danych dużej aplikacji klasy ERP (~ 500 tabel)
  • optymalizacja, ujednolicenie istniejącego modelu bazy danych (~230 tabel)
  • współpraca z zespołami programistycznym i analitycznym
  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • praktyczne, udokumentowane doświadczenie w projektowaniu dużych relacyjnych baz danych
  • umiejętność programowania w języku SQL - PL/SQL - PG/SQL:
    • procedury,
    • funkcje,
    • wyzwalacze.
  • znajomość zagadnień optymalizacji zapytań SQL, analiza zapytania, tworzenie indeksów, tworzenie widoków zmaterializowanuch
  • znajomość PostgreSQL co najmniej w wersji 9.x
  • umiejętność pracy w systemie Linux - Ubuntu

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • dużo niestandardowych problemów do rozwiązania
  • pracę w samym centrum Warszawy