Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży farmaceutycznej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk Business Intelligence Toruń

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Aktualizacja i weryfikacja spójności modelu wielowymiarowego Hurtowni Danych w celu zachowania jego wysokiej jakości,
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji rozwiązań BI,
  • Zbieranie i analizę wymagań biznesowych w zakresie tworzenia i zmiany rozwiązań BI,
  • Koordynacja inicjatyw w projektach ogólnofirmowych z zakresu dostarczania informacji zarządczej,
  • Budowa narzędzi analitycznych i wykonywania analiz, wykorzystujących modele statystyczne,
  • Inicjowanie zmian oraz tworzenie nowych serwisów informacyjnych ukierunkowanych na realizację celów ogólnofirmowych.

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL
  • Umiejętność projektowania i budowy kostek OLAP
  • Umiejętność budowy raportów i analiz w narzędziach klasy BI/BA
  • Znajomość języków programowania R, VBA, SQL
  • Modelowanie warstwy analitycznej Hurtowni Danych z wykorzystaniem narzędzi CASE.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • Pracę w zaangażowanym zespole,
  • System benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa).