Dla polskiego klienta , który od 30 lat działa na rynku krajowym i międzynarodowym wdrażając i integrując systemy IT dedykowane dla różnych sektorów gospodarki oraz administracji publicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior .NET Developer Jasionka

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Udział w projekcie w zakresie rozwoju aplikacji webowej
  • Tworzenie wysokiej jakości i przejrzystego kodu
  • Proponowanie sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań projektowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość .NET Core
  • Bardzo dobra znajomość interfejsu WebApi MVC
  • Umiejętność współpracy w zespole projektowym
  • Umiejętność analityki biznesowo-projektowej
  • Znajomość języka angielskiego minimum poziom B1/B2
  • Znajomość Angular 4+

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów: socjalny, medyczny ,sportowo-rekreacyjny
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzi WebPack
  • Znajomość języka TypeScript
  • Znajomość narzędzi testowania Jasmine, Karma
  • Znajomość RXJS
  • Znajomość narzędzi Entity Framework
  • Znajomość platformy Log.Net
  • Znajomość Identity Server
  • Umiejętność testowania XUnit