Nasz Klient to jeden z największych pracodawców z branży IT.

Specjalizuje się w rejestracji usług internetowych, hostingu serwisów WWW, tworzeniu i sprzedaży sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej, sprzedaży nowoczesnego oprogramowania, reklamie internetowej.

Poszukujemy kandydata, który będzie otwarty, komunikatywny i pozytywnie nastawiony do świata IT.

Oferta pracy: Praca programista Regular PHP Developer Szczecin

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Rozwój autorskiej platformy e-Commerce
  • Tworzenie nowych rozwiązań w oparciu o język PHP
  • Rozwój (80%) i utrzymanie (20%) istniejących rozwiązań
  • Stała współpraca z zespołem (Frontend, Backend, testerzy, UI/UX Designer)

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość frameworków Symfony 3/4 lub Laravel
  • Sprawne posługiwanie się GIT
  • Doświadczenie z Rest API
  • Umiejętność obsługi systemu Linux

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B (+ płatny urlop)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - start 6-10
  • Praca na cały etat; okazjonalna praca zdalna
  • Pakiet benefitów:
    • karta sportowa
    • opieka medyczna
    • lekcje języka angielskiego
    • dofinansowanie do wakacji (urlopu)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, konferencje branżowe
  • Kawę od Qualia Caffe, konsole, piłkarzyki

Dodatkowe atuty:

  • Podstawy HTML/CSS/JS
  • Redis
  • Bamboo
  • CI / CD
  • Docker

Dodatkowe:

Nasz klient ceni u kandydata:

  • Odwagę w podejmowaniu decyzji
  • Nastawienie na realizację celów, nie zadań
  • Umiejętność w definiowaniu celów, a nie czekanie na ich wskazywanie
  • Transparentną komunikację, szczerość, chęcią dawania feedbacku i przyjmowania go
  • Umiejętność do pracy w zespół