Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Grafik (współpraca z Działem Marketingu) Rzeszów/Świlcza

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie projektu graficznego we współpracy z Działem Marketingu (pomysł, wybór metody działania, realizacja i wdrożenie)
  • Kreacja graficzna dotycząca serwisów internetowych
  • Wsparcie graficzne dla istniejących serwisów internetowych należących do grupy oraz dla wszelkich działań marketingowych
  • Projektowanie grafiki pod druk cyfrowy
  • Uczestnictwo w planowaniu strategii marketingowej, w ścisłej współpracy z Działem Marketingu

Wymagania:

  • Co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doskonałej znajomości oprogramowania pozwalającej na swobodną realizację dowolnego projektu graficznego
  • Gotowości do zaprezentowania w aplikacji swojego portfolio
  • Bardzo dobrej organizacji i planowania pracy
  • Kreatywności i nieszablonowości
  • Zdolności artystycznych.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy ciekawych i ambitnych projektach
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Stabilność zatrudnienia
  • Samodzielne stanowisko dające duże możliwości samorealizacji
Wyślij CV