2017-02-21 21:54

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się sotwarehouse, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista aplikacji mobilnych - Android / iOS / WindowsPhoneWrocław/Świdnica

Opis stanowiska:

  • projektowanie nowych funkcjonalnych rozwiązań, ich implementacja w postaci kodu C# lub Objective C lub Java oraz wdrażanie i analiza wydajności wdrożonych aplikacji,
  • ścisła współpraca z doświadczonymi, pełnymi pasji projektantami, testerami i innymi programistami,
  • czynny udział w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów budzących uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie.

Wymagania:

  • znajomość jednej z platform mobilnych:
    • Android
    • iOS
    • WindowsPhone,
  • bardzo dobra znajomość języków: Java lub Objective C lub C#,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, elektronika) lub student ostatnich lat studiów,
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole oraz odpowiedzialności za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • mieszkanie w centrum Świdnicy 400m od firmy,
  • udział w różnorodnych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach i warsztatach branżowych,
  • elastyczny czas pracy i możliwość odpoczynku w strefie rozrywki,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, śniadania firmowe, nauka języków obcych itp.),
  • atrakcyjne wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • wyjątkowo przyjazną, nieformalną i kreatywną atmosferę pracy.

Mile widziane:

  • znajomość wzorców projektowych,
  • doświadczenie w pracy z lekkimi metodami tworzenia projektów (Agile, SCRUM).