2016-11-29 21:55

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy realizującej projekty dla klientów z USA, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer ASP.NET - aplikacje w modelu MVCSosnowiec

Realizowane zadania:

  • Zdalne wykonywanie zleconych zadań
  • Ścisła współpraca z grupą programistów i projektantów w USA
  • Udział w nowych i istniejących projektach internetowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Własny dostęp do Internetu - tylko praca zdalna
  • Dobra znajomość platformy .NET, w szczególności technologii ASP.NET
  • Dobra znajomość modelu MVC
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z członkami zespołu
  • Dobra znajomość HTML, JavaScript, CSS
  • Znajomość architektury baz danych, modelu relacyjnego oraz języka SQL
  • Znajomość działania aplikacji webowych oraz rozwiązań typu Ajax

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Elastyczną formę zatrudnienia oraz godziny pracy
Wyślij CV