2017-10-18 11:50

Dla naszego klienta - pioniera w rozwiązaniu kluczowych problemy światowego handlu, poszukujemy :

Oferta pracy: Praca programista Mid / Senior .NET DeveloperSopot

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Zadania:

  • projektowanie oraz implementacja systemu
  • dokumentowanie oraz testowanie nowych funkcji systemu
  • współtworzenie oraz wdrażanie nowych rozwiązań
  • pomoc w diagnozowaniu oraz likwidacji usterek
  • rozwój oprogramowania z zakresu Business Intelligence oraz Big Data
  • współuczestniczenie w opracowywaniu nowych technologii, w tym również niskopoziomowych w powyższych obszarach

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość co najmniej jednego z wybranych języków programowania: C#, VB, Java, C++, QT
  • podstawowa znajomość co najmniej jednego języka skryptowego: JavaScript, PHP, Python, Ruby itp.
  • umiejętność programowania obiektowego (mile widziana znajomość wzorców projektowych)
  • umiejętność posługiwania się językiem SQL (w tym optymalizacja zapytań, procedur składowanych oraz paradygmatów projektowania i działania relacyjnych baz danych)
  • znajomość narzędzi typu GIT lub SVN
  • umiejętność pracy w zespole
  • minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu
  • minimum 2 lata pracy na stanowisku developera (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sektorach e-commerce, finansowych lub analitycznych)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań e-commerce
  • pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wpływ na rozwój produktu
  • przyjazną atmosferę w pacy
  • umowę o pracę lub B2B
  • miejsce pracy w samym centrum Sopotu
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy

Dodatkowe atuty:

doświadczenie w obszarach:

  • programowania współbieżnego/wielowątkowego:
  • asynchronicznej komunikacji strumieniowej w oparciu o sockety TCP/IP oraz binarną serializację danych
  • dynamicznej asemblacji i kompilacji; tworzeniu nowych typów, klas, metod w trybie Runtime przy użyciu języka CIL, C++, Assembler
  • dynamicznego budoowania interfejsów przy użyciu deskryptorów oraz refleksji
  • architektury BigData: Lambda, Kappa oraz zasady działania technologii implementowanych przez: Hadoop, Storm, Kafka, NoSql, Azure
Wyślij CV