Dla naszego Klienta, producenta zaawansowanych rozwiązań informatycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk biznesowy Rzeszów

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • przeprowadzanie analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych;
  • przeprowadzanie analizy biznesowej w projektach organizacyjnych;
  • proponowanie rozwiązań funkcjonalnych i technologicznych we współpracy z projektantami systemowymi;
  • prowadzenie prezentacji dla klienta.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Proponujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne;
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny;
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z systemami w technologiach Java/J2EE i/lub MS.NET;
  • znajomość narzędzi służących do modelowania procesów biznesowych.