Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End Developer Poznań

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Programowanie aplikacji webowych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • Rozwiązywanie napotkanych problemów i proponowanie nowych rozwiązań,
  • Tworzenie rozwiązań wykorzystując najnowsze trendy,
  • Projektowanie i implementacja warstwy prezentacji poszczególnych funkcjonalności aplikacji.

Oczekiwania:

  • Dobrej umiejętności programowania w JavaScript z jQuery,
  • Znajomości frameworka Angular lub innego frameworka JavaScript
  • Bardzo dobrej znajomości technik webowych (XHTML, CSS AJAX),
  • Komunikatywności, dyspozycyjności, odpowiedzialności,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w młodym zespole przy interesujących projektach
  • Elastyczny czas pracy,
Wyślij CV