2017-04-27 16:19

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji biznesowych i edukacyjnych, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds zarządzania sprzętem ITPoznań

Zadania:

  • zarządzanie procesami zakupowo-logostycznymi dla assetów IT
  • zarządzanie magazynem assetów IT
  • zarządzanie cyklem życia sprzętem IT
  • rozliczenia i aspekty finansowe związane z assetami IT

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie uznaniowe)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • szkolenia wewnętrzne
  • udział w konferencjach branżowych
  • wyjątkową atmosferę pracy w młodym i entuzjastycznym zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy w międzynarodowy zespole
Wyślij CV