2016-10-07 21:29

Dla naszego klienta, potentata na rynku rozwiązań e-learningowych, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-endu - RWD z SASS/LESS lub JasminePoznań

Zakres obowiązków:

  • budowa aplikacji mobilnych obejmujących zasięgiem cały wachlarz dostępnych platform w HTML5
  • kreowanie treści e-learningowej, która wzbogaci życie uczniów na całym świecie

Wymagania:

  • minimum 2,5- 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Javascript
  • dobra znajomość HTML5, CSS3, jQuery, underscore, Biblioteki MV*, SASS/LESS, Jasmine
  • doświadczenie z HTML5 APIs, Phonegap, RWD, Node.js, GIT / Gerrit, cross-browser compatibility
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych kwalifikacji)
  • szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne zatrudnienie
  • spotkania integracyjne
  • pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport Benefit Systems
  • pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze