Dla naszego klienta, polskiej firmy IT świadczącej usługi dla rynku TSL, z ponad 25-letnią tradycją, szukamy obecnie:

Oferta pracy: Praca programista Mid/Regular Java Developer (R&D) ze znajomością metod optymalizacji Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • analiza wymagań klientów firmy i modelowanie ich w systemie
  • modyfikowanie platformy i tworzenie nowych algorytmów optymalizacji
  • importowanie danych klientów do systemu
  • uruchamianie eksperymentów obliczeniowych i statystycznej analizy wyników

Wymagania:

  • minimum 2-3 lata komercyjnego doświadczenia w Java
  • przynajmniej teoretyczna znajomość metod optymalizacji (heurystyki, metaheurystyki)
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • sprawny i szybki proces rekrutacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwijania i doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Mile widziane:

  • znajomość technologii aplikacji webowychg: SOA, wirtualizacja i konteneryzacja, chmury obliczeniowymi