Oferta pracy: Praca programista Java EE Developer ( częściowo zdalna) Poznań

Realizowane zadania:

  • Analizowanie, projektowanie, testowanie i przygotowywanie rozwiązań,
  • Budowanie i umacnianie relacji z Klientem,
  • Projektowanie nowych oraz integracja starszych aplikacji,
  • Mentoring nad nowymi pracownikami - dołączającymi do projektu,
  • Praca przy rozwoju oprogramowania,

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w Javie,
  • Angielski przynajmniej na poziomie dobrym w mowie i w piśmie,
  • Znajomość Grails (nawet akademickie)
  • Dobra znajomość SQL,
  • Bardzo dobra znajomość:
    • HTML
    • CSS
    • Ajax
    • JavaScript
  • Wiedza na temat skalowanych aplikacji webowych,
  • Chęć uczenia się nowych technologii,
  • Umiejętność lub doświadczenie w systemie operacyjnym UNIX.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prace w międzynarodowym środowisku,
  • Dobrą lokalizację biura (Jeżyce),
  • Pracę częściowo zdalną (2 dni w Biurze, 3 dni zdalnie).

Mile widziane:

  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (zwłaszcza MongoDB)
  • Doświadczenie:
    • z rozwiązaniami płatności on-line
    • w Spring i Hibernate