2016-11-29 09:50

Dla naszego Klienta, dużego międzynarodowego Software Housu z kapitałem amerykańskim, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Full Stack Java EE DeveloperPoznań

Opis stanowiska:

  • Pracę przy wdrażaniu nowych funkcjonalności przy platformie służącej do raportowania szkód komunikacyjnych
  • Świeże rozwojowe projekty
  • Możliwość pracy zarówno przy stronie front, jak i back-endowej projektu

Wymagania:

  • Dobrej znajomości JEE
  • 2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Doświadczenie w pracy z JPA, JSP, Servlet
  • Znajomość technologii WEB:
    • JavaScript
    • jQuery
    • AJAX
    • HTML5
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami:
    • JIRA
    • AccuRev
    • Eclipse
    • Maven
    • Ant
    • Jenkins
  • Umiejętności tworzenia testów jednostkowych:
    • JUnit
    • Mockito

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Obiady
  • Raz w tygodniu świeże owoce