2017-04-26 20:50

Dla Naszego Klienta, specjalizującego się w tworzeniu niestandardowych rozwiązań oprogramowania Java, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer JEE / Grails (częściowo zdalnie)Poznań

Realizowane zadania:

  • Analizowanie, projektowanie, testowanie i przygotowywanie rozwiązań
  • Budowanie i umacnianie relacji z Klientem
  • Projektowanie nowych oraz integracja starszych aplikacji
  • Mentoring nad nowymi pracownikami - dołączającymi do projektu
  • Praca przy rozwoju oprogramowania,
  • Praca 2 dni w biurze, 3 dni zdalnie.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w Javie
  • Angielski przynajmniej na poziomie dobrym w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość:
    • HTML
    • CSS
    • Ajax
  • Wiedza na temat skalowanych aplikacji webowych
  • Chęć uczenia się nowych technologii
  • Umiejętność lub doświadczenie w systemie operacyjnym UNIX

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą lokalizację biura (Jeżyce)
  • Pracę częściowo zdalną (wtorki i czwartki w biurze)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (zwłaszcza MongoDB)
  • Doświadczenie:
    • z rozwiązaniami płatności on-line
    • w Spring i Hibernate
    • w technologii Grails (może być akademickie)
    • z javascript