Naszym klientem jest międzynarodowy potentat technologii LED oraz innowacyjny producent oświetlenia samochodowego w technologii konwencjonalnej i halogenowej. Obecnie dla tej firmy poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Sieci i Systemów Operacyjnych Pabianice

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Rejestrowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń i incydentów w obszarze szeroko rozumianej infrastruktury IT - komputery PC, laptopy, drukarki, peryferia, telefony, aplikacje, system poczty elektronicznej,
  • Konfiguracja, instalacja, administracja i zabezpieczenie systemów informatycznych, oprogramowania, urządzeń peryferyjnych, urządzeń mobilnych,
  • Pozyskiwanie i analiza wymagań biznesowych i funkcjonalnych Klienta biznesowego związanych z budową i rozwojem systemów i rozwiązań IT
  • Współpraca z dostawcami usług informatycznych celem likwidacji awarii oraz modernizacji,
  • Wsparcie i współudział w projektach biznesowych w zakresie systemów teleinformatycznych,
  • Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń celem przekazanie zdobytej wiedzy,
  • Zapewnienie dostępności systemów IT (24h /7)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil informatyczny,
  • Doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT, (preferowane doświadczenie zawodowe związane z bezpośrednim wsparciem technicznym użytkowników sprzętu i systemów IT)
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji biurowych MS Office, Skype for Business, Teams,
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN oraz Wi-Fi
  • Znajomość sieci Cisco
  • Znajomość metodyki ITIL
  • Nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań
  • Bardzo dobre zdolności analitycznego i logicznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1
  • Wysoka komunikatywność, umiejętność współdziałania w zespole i pro-aktywność

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Szeroki zakres świadczeń z ZFŚS

Mile widziane:

  • Certyfikaty poświadczające kompetencje zawodowe związane z technologiami IT
  • Praktyczna znajomość MS Visio