2016-10-08 16:37

Dla naszego Klienta, producenta systemów informacji przestrzennej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista JavaScript ze znajomością aplikacji typu WebGISLublin

Zakres obowiązków:

  • budowa aplikacji WEB dla systemów informacji przestrzennej

Wymagania:

  • dobra znajomość JavaScript
  • znajomość frameworków Dojo, jQuery
  • znajomość wzorców projektowych GoF
  • kreatywność przy rozwiązywaniu problemów
  • predyspozycje do pracy grupowej - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • udział w bardzo ciekawych projektach
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • miłą, niekorporacyjną atmosferę

Mile widziane:

  • znajomość ArcGIS API for JavaScript,
  • znajomość systemów informacji przestrzennej
  • znajomość J2EE, Spring