2016-10-01 20:40

Dla naszego Klienta, wielooddziałowej spółki, prężnie rozwijającej się na rynku polskim szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Java Team Leader - Architect JavaLublin

Zadania:

  • Zarządzanie komunikacją zarówno wewnątrz zespołu jak i z innymi oddziałami firmy
  • Terminowego wykonane przedstawionych zadań - indywidualnych i zespołowych
  • Opracowywanie wymagań biznesowych w celu określenia odpowiednich rozwiązań systemowych
  • Współpraca z zespołami projektowymi i biznesowymi
  • Projektowanie, rozwijanie oraz wdrażanie rozwiązań architektonicznych i technologicznych
  • Aktywny udział w procesie projektowania i tworzenia rozwiązań webowych oraz integracji z innymi systemami
  • Zarządzanie pracą zespołu developerskiego (podział i egzekucja wykonanych zadań, coaching, mentoring)
  • Proaktywne podejście do realizacji celów stawianych zespołowi i rozwiązywania problemów
  • Rekrutowanie nowych członków zespołu oraz tworzenie pozytywnego wizerunku pracodawcy, szczególnie na uczelniach wyższych

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku odpowiadającym zakresowi obowiązków Technicznego Lidera Zespołu Developerskiego lub Project Managera
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu systemów w architekturze wielowarstwowej
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość stosu technologicznego JEE
  • Znajomość SQL
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Świadomość biznesowa
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • Umowa o pracę lub kontrakt (własna działalność gospodarcza)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatna opieka medyczna, karta benefit

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość JavaScript oraz innych, alternatywnych dla JEE technologii wykorzystywanych do tworzenia aplikacji webowych, np.: RoR, Python, PHP
  • Kontakty w środowiskach akademickich