2016-10-07 17:44

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się wspieraniem rozwoju systemów SAP, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP FI-AAŁódź

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości usług w zakresie wsparcia SAP - obszar AA
  • Zapewnienie wsparcia wraz z korektą i rozszerzeniami
  • Monitorowanie rozwiązania i zapewnienie jego efektywnego działania
  • Konfiguracja i opis rozwiązania dla rozszerzeń
  • Wspomaganie wdrożeń w nowych lokalizacjach
  • Obsługa zgłoszeń klienta
  • Analiza funkcjonalna incydentów i błędów
  • Parametryzacja systemu z poszukiwaniem optymalnych rozwiązań, zgodnych z procesami i zasadami Core Model
  • Parametryzowanie systemu w module FI AA
  • Wykonywanie wszelkich czynności związanych z wdrażaniem zmian w systemie SAP (tworzenie instrukcji, szczegółowych specyfikacji funkcjonalnych i technicznych, tworzenie skryptów testowych, testów jednostkowych, testy integracyjne, migracja danych)
  • Wprowadzanie odpowiednich zmian w dokumentacji systemu w Solman
  • Określanie rozwiązań na podstawie wymagań i procesów biznesowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pragmatycznego podejścia do problemów
  • Umiejętności monitorowania i analizy funkcjonalności systemu na podstawie dokumentacji projektowej
  • Wiedza z zakresu finansów i księgowości - w tym księgowość środków trwałych
  • Znajomość możliwości parametryzacji systemu SAP ERP
  • Znajomość danych podstawowych i migracji w obszarze FI (plany kont, dane podstawowe i transakcyjne)
  • Ponad rok doświadczenia we wdrożeniach SAP modułu FI
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w międzynarodowych projektach IT

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej organizacji
  • Dobre warunki pracy i bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość stałego rozwoju