Nasz klient to prężnie rozwijający się Software House w centrum Łodzi, koncentrujący swoją działalność na tworzeniu nowoczesnego oprogramowania dla klientów z całej Polski zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Bogate portfolio firmy obejmuje web*, mobilne oraz VR/AR aplikacje. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT DevOps Engineer (m/f) Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Administracja, monitorowanie i wsparcie dla systemów
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania na serwerach Linux
  • Zarządzanie bezpieczeństwem serwerów i oprogramowania
  • Zarządzanie bazami danych, serwerami aplikacyjnymi, serwerami HTTP, Dockerem
  • Tworzenie dokumentacji administratorskiej

Oczekiwania:

  • Znajomość systemów Linux
  • Znajomości SQL, PostgreSQL, MySQL, SQL/MariaDB, MongoDB, NoSQL
  • Znajomość Docker
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów, zarządzanie firewallem
  • Znajomości usług i protokołów sieciowych (np. smtp, pop3, imap, http, ftp)
  • Znajomości zagadnień sieciowych (np. routing, firewalling)
  • Znajomość Apache, Nginx
  • Znajomość Git, Redis

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta multisport
  • Spotkania integracyjne

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemów wirtualizacji
  • Znajomość usług: Nagios, Redmine, Tomcat, Owncloud
  • Znajomość PHP, Symfony