W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, agencji technologiczno-marketingowej, która od ponad 25 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania webowe dla polskich i międzynarodowych klientów, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular .NET Developer Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie innowacyjnych aplikacji internetowych
  • Współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania dla kluczowych klientów firmy
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

Oczekiwania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia komercyjnego
  • Umiejętność programowania w C# (.Net 4.5, .Net Core)
  • Podstawowa znajomość technologii: HTML, JavaScript, CSS
  • Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego
  • Podstawowa znajomości relacyjnych baz danych - preferowana platforma to MS SQL
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Proponujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowania ( remont,wakacje,święta)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy za granicą
  • Dogodna lokalizacja