Innowacyjna międzynarodowa firma FinTech, która zajmuje się opracowywaniem sztucznej inteligencji i tworzeniem rozwiązań dla bezpieczeństwa bankowego w Azji i Ameryce Północnej w oparciu o entuzjastyczne wykorzystywanie analityki dużych zbiorów danych i najnowocześniejszych technologii w celu zrewolucjonizowania programowania na świecie. Bazując na ogromnym doświadczeniu i kreatywności swoich pracowników, firma podbija świat, wprowadzając go w nową erę technologii. Ze względu na rosnącą liczbę projektów do wykonania, szukają obecnie do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester Automatyczny / Inżynier automatyzacji testów 10000 - 15000 PLN Łódź

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Uczestnicz w pełnym cyklu życia rozwoju od specyfikacji i projektu poprzez wdrożenie, testowanie i wsparcie
  • Weź udział w realizacji oprogramowania i współpracuj z użytkownikami w rozwiązywaniu problemów natury biznesowej
  • Bądź punktem kontaktowym dla mniej doświadczonych kolegów, uruchom program mentorski dla młodszych inżynierów testowych
  • Zaprojektuj i zachowaj przypadki testowe i specyfikacje testów zapisu
  • Przyczyń się do planu jakości i planu testów
  • Wykonaj testy ręczne i automatyczne w oparciu o specyfikację testu
  • Przyczyń się do dokumentacji projektowej
  • Korzystaj z najlepszych narzędzi liniowych: śledź swoje historie Scrum w JIRA, zachowuj swój kod i scalaj żądania w GitLab, korzystaj z Jenkinsa do automatycznego budowania i testowania, analizuj kod za pomocą SonarQube i utrzymuj artefakty w Artifactory

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, z wyraźną orientacją na jakość oprogramowania i ścieżkę kariery testowej
  • Umiejętność szkolenia i mentorowania innych
  • Znajomość narzędzi i języków: Git, Jenkins, Bash Praktyczne doświadczenie w zakresie narzędzi automatyzacji testów: jasmine, cucumber, protractor, selenium itp.
  • Znajomość co najmniej jednego z następujących języków programowania: Java, Python, JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych i SQL
  • Płynna znajomość (werbalna i pisemna) języka angielskiego i polskiego

Proponujemy:

  • Zatrudnienie oparte na umowie B2B z płatnym urlopem
  • Praca zdalna z dowolnego miejsca na świecie
  • Wynagrodzenie 60 - 90 PLN
  • Bądź częścią naprawdę silnego zespołu, który ceni profesjonalizm i jakość oraz daje możliwość dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami
  • Popraw swoje umiejętności językowe poprzez zorganizowane Biznes Kursy języka angielskiego i miej realną możliwość codziennego korzystania z tego języka
  • Weź udział w regularnych spotkaniach, w tym imprezach sezonowych, międzynarodowych

Mile widziane:

Znajomość metodologii testowania i standardów ISTQB

Wyślij CV