2017-04-12 10:44

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer .NET (C#)Łódź

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • tworzenie nowych funkcjonalności
  • unowocześnianie istniejącej infrastruktury
  • reagowanie na zgłaszane problemy
  • analiza możliwości rozwoju systemu
  • utrzymywanie wysokiego standardu rozwiązań

Wymagania:

  • komercyjne doświadczenie w pracy z C#
  • znajomość MS-SQL
  • znajomość WinForms/WPF
  • analityczne myślenie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • nastawienie na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności
  • umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • korzystne wynagrodzenie na zasadzie umowa o prace (ew. B2B)
  • bogaty pakiet benefitów
  • dofinansowanie obiadów
  • możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • szkolenia
  • dofinansowanie kursów językowych
  • praca w doświadczonym, energucznym i przyjaznym zespole

Dodatkowe atuty:

  • znajomość przynajmniej jednego narzędzia do wersjonowania kodu: GIT, SVN; wzorców projektowych; zasad SOLID
Wyślij CV