2017-05-20 17:15

Dla jednego z naszych Klientów, Software House, tworzącego dedykowane rozwiązania IT dla partnerów, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Full-stack (Clojure)Łódź

Opis stanowiska:

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Budowanie solidnych, wielkoseryjnych aplikacji

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w programowaniu funkcyjnym
  • Znajomość technologii front-end: HTML, CSS, JavaScript, React.js/AngularJS
  • Znajomość przynajmniej jednego języka dla programowania back-endu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć uczenia się nowuch technologii
  • Elastyczność oraz myślenie projektowe
  • Komunikatywność

Firma oferuje:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w stabilnym zespole
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Szkolenia, wydarzenia integracyjne, możliwość udziału w konferencjach

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętności pisania kodu w ClojureScript będzie dużym plusem (!)