2016-10-07 14:56

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk biznesowy IT/ Product ownerKraków

Zakres obowiązków:

  • dokumentowanie procesów technologicznych i biznesowych nowych funkcjonalności w dużym środowisku e-commerce
  • opisywanie istniejących procesów biznesowych
  • analiza wymagań biznesowych zlecanych projektów IT
  • zarządzanie cyklem życia aplikacji i rozwiązań IT
  • tworzenie diagramów i schematów funkcjonowania procesów IT na różnych poziomach szczegółowości

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy nad tworzeniem rozbudowanych aplikacji webowych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość UML
  • doświadczenie w programowaniu i korzystaniu z systemów bazodanowych
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy zespołowej
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawe i ambitne zadania
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • współpracę z kilkudziesięciu osobowym zespołem IT

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy z klientem
  • znajomość programu Comarch XL
  • doświadczenie w analizie biznesowej i syetmowej będzie dodatkowym atutem