Dla naszego klienta, dużej, międzynarodowej firmy, działającej na polu marketingu internetowego - lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier Wsparcia Technicznego z językiem niemieckimKraków

Zadania:

  • udzielanie pomocy użytkownikom aplikacji tworzonych przez firmę
  • reagowanie na błędy i zgłaszane problemy
  • wsparcie w trakcie wdrożeń
  • tworzenie narzędzi ułatwiających wykonywanie zadań
  • tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • dobra znajomość środowiska Linux
  • znajomość języka JavaScript
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • sumienność i dokładność przy wykonywanych obowiązkach

Proponujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe i socjalne
  • pracę nad ciekawymi projektami na zagraniczne rynki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • swobodną atmosferę pracy w młodym zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość Google AdWords i podobnych systemów
  • znajomość języka angielskiego
Wyślij CV