Dla firmy z Polskim kapitałem współpracującej z największymi bankami i dostawcami usług płatniczych na świecie, twórcy serwisu i aplikacji mobilnej, umożliwiających szybką realizację przelewów w ponad 60 krajach, który mimo posiadania ponad 100 osób na pokładzie zachowuje Start-up'ową atmosferę i płaską strukturę, umożliwiającą wspólne podejmowanie decyzji oraz dającą Developerom możliwość wpływu na kształt projektu, dzięki czemu mogą wprowadzać własne pomysły i rozwiązania, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior PHP Developer Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Budowanie oprogramowania z użyciem języka PHP oraz Symfony
  • Praca w czystym back-endzie
  • Możliwość rozwoju w języku Java wraz z jego wykorzystaniem w praktyce

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Znajomość PHP7+ oraz Symfony poparta odpowiednim doświadczeniem
  • Umiejętność pisania wysokiej jakości testów jednostkowych i funkcjonalnych
  • Ugruntowana wiedza z zakresu baz danych SQL (MySQL, PostgreSQL)
  • Znajomość zasad projektowania RESTful
  • Doświadczenie i znajomość podejścia DDD (Domain-Driven Design)
  • Rozumienie procesu CI / CD
  • Znajomość systemów kontroli wersji: Git
  • Angielski na poziomie B2

Proponujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Przekąski i lunch'e i duże ilości kawy
  • MacBook 15" Pro
  • Elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie między 7:00 a 10:00
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

Mile widziane:

  • Znajomość MicroServices
  • Doświadczenie z eZ Platform
  • Doświadczenie z Solar, ElasticSearch
  • Znajomość Apache Kafka
  • Doświadczenie z Chmurami (AWS, Google Cloud)