Dla firmy, zajmującej się tworzeniem systemów teleinformatycznych o dowolnej skali i złożoności, z przeznaczeniem dla dowolnego sektora gospodarki, która jednocześnie od 1990 jest jednym z liderów branży na rynku polskim, a jej działalność obejmuje kompleksową relizację przedsięwzięć, od projektu, przez instalacje i wdrożenie, aż po zadania związane z eksploatacją systemów szukamy (w związku z nowymi projektami) osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Security Engineer - rozwiązania sieciowe Kraków

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Projektowanie, wdrażanie, serwisowanie i utrzymanie systemów teleinformatycznych,
  • wykonywanie projektów infrastruktury sieciowej i dokumentacji technicznej,

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie, kierunki: elektronika, telekomunikacja, informatyka,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie wdrożeń lub serwisowania systemów teleinformatycznych (sieci),
  • posiadanie certyfikatów CheckPoint,
  • znajomość technologii sieci komputerowych (w szczególności protokołów sieciowych rodziny IP) oraz zagadnień związanych z szeroko pojętymi sieciami teleinformatycznymi,
  • praktyczna znajomość zagadnień dotyczących konfiguracji i diagnozowania urządzeń w obszarach: sieci LAN / WAN (routing / switching) i VPN, filtracji ruchu; mile widziana znajomość zagadnień technologii VoIP,
  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu rozwiązań klasy NGF, UTM, DLP, IDS/IPS
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • dyspozycyjność oraz dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji.

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikaty jednego z producentów F5, Forcepoint, Fortinet,
  • Posiadanie certyfikatu Check Point Certified Security Expert oraz chęć rozwoju w kierunku Check Point Certified Security Master,