Dla firmy, zajmującej się tworzeniem systemów teleinformatycznych o dowolnej skali i złożoności, z przeznaczeniem dla dowolnego sektora gospodarki, która jednocześnie od 1990 jest jednym z liderów branży na rynku polskim, a jej działalność obejmuje kompleksową relizację przedsięwzięć, od projektu, przez instalacje i wdrożenie, aż po zadania związane z eksploatacją systemów szukamy (w związku z nowymi projektami) osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Cisco Engineer (CCNA/ CCNP/ CCDA) Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie:
    • infrastrukturą sieci WAN,
    • infrastrukturą bezpieczeństwa sieci (firewall, IPS/IDS, UTM),
    • infrastrukturą sieci LAN,
    • siecią WiFi, VPN
    • zewnętrznymi dostawcami usług,
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji
  • Udział w projektach przy tworzeniu teleinformatycznej infrastruktury

Wymagania:

  • Nienaganna etyka zawodowa
  • Wykształcenie wyższe, kierunki: elektronika, telekomunikacja, informatyka lub pokrewne
  • Praktyczna wiedza z zakresu działania mechanizmów High Availability pod systemem Linux
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa (mechanizmy SELinux, zarządzanie infrastrukturą partą o PKCS11, moduły sprzętowe HSM, inne)
  • Praktyczna umiejętność analizy logów z różnych systemów i korelacji zdarzeń pochodzących z tych logów
  • Umiejętność współpracy z administratorami systemów i użytkownikami końcowymi
  • Min. 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
    • technologii CISCO,
    • zagadnień kontrolerów sieci WiFi,
    • technologii NAC,
    • technologii sieciowych Data Center,
  • wybrany certyfikat CISCO:
    • CCNA,
    • CCNP,
    • CCDA.
  • Wiedza teoretyczna oraz doświadczenie wdrożeniowe i utrzymaniowe w zakresie produktów firm ( w kolejności):
    • Check Point (wiedza ekspercka),
    • Forcepoint,
    • F5.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet MultiSport
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Realizacja dużych projektów dla największych firm w kraju
  • Możliwość zatrudnienia na Umowę o Pracę, lub B2B