Dla firmy tworzącej oprogramowanie wyłącznie na rynek niemiecki i działającej na nim od 1997 roku, do bezpośredniego kontaktu z klientem niemieckojęzycznym, koordynowania i pierwszego kontaktu w procesie rozwoju i tworzenia oprogramowania, współpracy przy wymagających szerokiej wiedzy i wykorzystujących nowe technologie projektach,( takich jak: zarządzanie portem kontenerowym wraz z rozładunkiem i załadunkiem statków, system rezerwacji biletów np. dla muzeów, system do sprzedaży, produkcji i serwisu wind osobowych, konfigurator do procesu zamówień dowolnych maszyn, urządzeń lub usług), szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Asystent Działu IT z językiem niemieckim Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem niemieckojęzycznym i przekazywanie ustaleń do działów technicznych firmy.
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami technicznymi firmy i niemieckojęzycznych klientów.
  • Analiza potrzeb klienta i użytkowników.
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności przy współpracy z developerami oraz zespołem projektowym.
  • Przeprowadzanie testów użyteczności, rekomendowanie optymalizacji.

Oczekiwania:

  • Ugruntowana wiedza z teorii informatyki.
  • Bardzo dobra znajomość Języka Niemieckiego, minimum poziom C1.
  • Ukończone wyższe studia na kierunku technicznym .

Proponujemy:

  • Pracę przy dużej ilości różnorodnych projektów.
  • Pracę tylko z największymi firmami na rynku niemieckim.
  • Możliwość poznania najnowszych technologi pracy w IT..
  • Udział w międzynarodowych projektach.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Elastyczne godziny pracy (8:00- 10:00)
  • Atrakcyjny Pakiet benefit'ów, w tym prywatną opiekę medyczną.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży IT.