Dla naszego Klienta - jednego z liderów na rynku automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych (procesy logistyczne, automatyzacja produkcji, systemy sieciowe) dla największych polskich i globalnych marek produkcyjnych, logistycznych czy finansowych szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Angular 2+ ze znajomością .NET Developer Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Praca przy tworzeniu i rozwoju nowoczesnego systemu Proof of Delivery (backend + frontend) dla branży logistycznej
  • Współpraca z zespołem z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania biznesowego
  • Praca w świeżych technologiach (Angular 6, .NET Core)
  • Realny wpływ na tworzone rozwiązania i swój głos w dyskusji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1-2 lata
  • Dobra znajomość Javascript, HTML5 + CSS
  • Dobra znajomość Angular2+
  • Dobra znajomość C#/.NET
  • Znajomosć REST
  • Znajomość GIT
  • Praca z MS SQL
  • Znajomości dobrych praktyk tworzenia kodu
  • Otwartość i chęć do nauki nowych narzędzi i poznawiania nowych środowisk
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • Otwartość na pracę w zespole i wspólne wypracowywanie najlepszych rozwiązań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport i opieka medyczna
  • Realne możliwości rozwoju
  • Pracę przy ciekawych i bardzo rozwojowych projektach
  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego w biurze

Mile widziane:

  • Znajomość .NET Core