Naszym Klientem jest znany software house z siedzibą w Wielkiej Brytanii działający w branży finansowej i współpracujący z czołowymi globalnymi instytucjami bankowymi w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT. Dla polskiego oddziału firmy szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior PHP Developer (Wordpress, Laravel) Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Aktywny udział w projektach z branży finansowej
  • Programowanie w PHP z użyciem Wordpress i frameworka Laravel
  • Wsparcie zespołu w kwestiach technicznych
  • Kontakt z osobami technicznymi po stronie Klienta

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość PHP7 (obiektowego), w tym:
    • Znajomość composer'a
    • Znajomość norm PSR
    • Znajomość najpowszechniejszych wzorców projektowych
    • Znajomość narzędzi do testowania kodu jak np PHPUnit
  • Znajomość i zrozumienie MySQL na poziomie podstawowym/średniozaawansowanym
  • Znajomość JavaScript na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość jQuery
  • Ogólna znajomość frontendowych rozwiązań
  • Znajomość HTML5
  • Znajomość zwinnych metodyk programowania Agile/Scrum

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zaangażowanie w rozwój dużych projektów bazujących na systemie Wordpress
  • Rozwój osobisty, możliwość poznawania nowych technologii
  • 20 dni urlopu przy kontrakcie B2B,
  • Pracę częściowo zdalną (2 dni zdalnie)
  • Rodzinną atmosfera w pracy
  • Wiele imprez i integracji z pracownikami firmy.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Wordpress
  • Znajomość Laravel
  • Znajomość Node.js/Express.js/React.js
  • Znajomość CSS3
  • Znajomość nowych koncepcji CSS3 (transform, animations)
  • Znajomość gulp/bower/grunt
  • Znajomość środowisk serwerowych
  • Znajomość systemu Ubuntu bądź innych unixowych (podstawowe programy typu vim, awk, sed, grep, echo, ps, stop, vmstat, map)
  • Znajomość nginx
  • Znajomość narzędzia docker
  • Znajomość różnych narzędzi używanych w WebDevelopmencie, w tym:
    • Akamai/CloudFront/CloudFlare
    • xDebug/Tideways/AppDynamics
    • Redis
  • Umiejętność prowadzenia projektu (zdolności przywódcze)