Dla Klienta projektującego i wdrażającego rozwiązania zmieniające rynek podróżniczy oraz e-commerce, z wyjątkowymi pomysłami i jeszcze lepszymi realizacjami, podążającego za nowymi technologiami poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer (Back-end) Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja back-end'u aplikacji internetowej obsługującej miliony użytkowników miesięcznie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Efektywne wytwarzanie oprogramowania
  • Praca w zespole scrum'owym i ścisła współpraca z innymi zespołami ambitne zadania wymagające i analitycznego myślenia i kreatywności optymalizacja i dbanie o wysoką jakość kodu
  • Proponowanie nowych rozwiązań technologicznych dla wymagań biznesowych
  • Tworzenie testów pod wytworzone funkcjonalności aplikacji back-end
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • Bardzo dobrej znajomości Java7/Java8,
  • 3 lat doświadczenia na stanowisku programisty Java,
  • Doświadczenia w pracy ze Spring 3/4, mile widziane ze Spring Boot
  • Znajomości wzorców projektowych
  • Praktycznej znajomości GIT
  • Znajomości systemu na poziomie zaawansowanego użytkownika,
  • Znajomości dobrych praktyk programistycznych: TDD/BDD, continuous integration, continuous delivery,
  • Praktycznej znajomości UML
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w zespole międzynarodowym oraz tworzenie dokumentacji
  • Dbałości o wysoką jakość tworzonych rozwiązań i dobre praktyki programistyczne
  • Drive'a do wspólnej realizacji celów
  • Ochoty do pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B z wynagrodzeniem dopasowanym do Twoich umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Pracę w środowisku międzynarodowym - współpraca z kolegami z Rumunii, z Ukrainy i z Wietnamu
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy - finansowanie udziału w szkoleniach i konferencjach
  • Bezpłatne lekcje z języka angielskiego w biurze
  • Dofinansowanie karty MultiSport i ubezpieczenia medycznego Allianz, codziennie świeże owoce
  • Biuro w kamienicy w centrum Krakowa
  • Praca w kilkuosobowych pokojach, a do dyspozycji pracowników są m.in. drążki do podciągania się, Mindstorm
  • Luźną i niekorporacyjną atmosferę
  • Możliwość realnego wpływu na to, dokąd idzie firma, jak osiąga cele, czym się zajmuje.