Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Konsultant/Developer Business Intelligence Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, utrzymanie i optymalizacja procesów ETL;
  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie hurtowni danych;
  • Tworzenie analiz, sprawozdań oraz raportów ad-hoc;
  • Analiza wydajności, optymalizacja i dostrajanie systemów;
  • Ustalanie zakresu zmian z wewnętrznym klientem biznesowym.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań BI;
  • Znajomość zagadnień projektowania hutowni danych (Kimball);
  • Znajomość narzędzie Pentaho (Spoon), Tableau;
  • Doświadczenie z bazami MSSql, MySQL, Postgresql/Redshift;
  • Podstawowa znajomość UNIX;
  • Znajomość wielowymiarowych modeli OLAP;
  • Umiejętności analityczne, w tym analiza danych w systemach źródłowych;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, łatwość uczenia się nowych technologii.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System szkoleń;
  • Ciekawe i ambitne zadania;
  • Współpracę z kilkudziesięciu osobowym zespołem IT.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Amazon Aws;
  • Znajomość narzędzi PowerBI, AWS Sight;
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami ERP;
  • Umiejętność programowania w języku java, javascript oraz bash.
Wyślij CV