Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk IT (e-commerce) Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło

Opis stanowiska:

  • Aktywna współpraca z kierownictwem produktu, klientami wewnętrznymi i zespołem programistycznym przy tworzeniu nowych i utrzymaniu bieżących funkcjonalności (m.in. poprzez tworzenie analiz biznesowo - systemowych)
  • Dokumentowanie procesów technologicznych i biznesowych nowych i obecnych funkcjonalności
  • Identyfikowanie błędów w systemach i opracowywanie rozwiązań naprawczych, wprowadzanie usprawnień, zmian w procesach
  • Tworzenie diagramów i schematów funkcjonowania procesów IT na różnych poziomach szczegółowości
  • Wsparcie w utrzymaniu jakości narzędzi

Oczekiwania:

  • Co najmniej 1,5-2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość notacji UML i/lub BPMN
  • Umiejętność przekładania potrzeb biznesu na wymagania związane z oprogramowaniem
  • Znajomość SQL i/lub programowania w dowolnym języku i/lub arkuszy kalkulacyjnych MS Exel lub OO Calc
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pensję uzależnioną od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w stabilnej firmie, lidera w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wygodną lokalizację biura
  • Świetną atmosferę w pracy

Mile widziane:

  • Znajomość e-commerce
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Znajomość programu Comarch XL