2017-08-21 14:44

Dla naszego Klienta - Firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy Analityk ITKraków

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z przedstawicielami biznesu w celu prawidłowej identyfikacji potrzeb biznesowych
  • Dokumentowanie procesów biznesowych, ich związku z obecnymi i przyszłymi rozwiązaniami
  • Identyfikowanie błędów w systemach i opracowywanie rozwiązań naprawczych, wprowadzanie usprawnień, zmian w procesach

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość notacji UML i/lub BPMN
  • Umiejętność przekładania potrzeb biznesu na wymagania związane z oprogramowaniem
  • Umiejętność przygotowywania dokumentów analitycznych systemu IT
  • Znajomość jednej z technologii: SQL i/lub programowanie i/lub arkuszy kalkulacyjnych (MS Exel lub OO Calc )

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawe i ambitne zadania,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Współpracę z kilkudziesięciu osobowym zespołem IT

Dodatkowe atuty:

  • Bardzo dobre oceny na studiach
Wyślij CV